MEZOTERAPIA, BOTOX

MEZOTERAPIA, BOTOX

Mezoterapia igłowa, wypełniacze, botox

Zastrzyk młodości

Przez ponad dziesięć lat medycyna estetyczna skupiała się głównie na leczeniu skutków starzenia, co ma zastosowanie do pewnego ściśle określonego przedziału wiekowego. Jednak w coraz większym stopniu, kierunkiem medycyny estetycznej na świecie są mało inwazyjne rozwiązania zapobiegające starzeniu się skóry dla pacjentów, takie jak mezoterapia. Oferują one prawdziwą odpowiedź w dziedzinie zapobiegania starzenia się skóry i ochrony kapitału młodości. Mezoterapia jest to metoda wstrzykiwania substancji aktywnych bezpośrednio w głąb skóry. Metoda ta jest wykorzystywana w medycynie od kilkudziesięciu lat.

 Wskazania:

 • Odmładzaniu skóry twarzy, szyi, dekoltu
 • Poprawa konturu ust
 • Leczenie cellulitu
 • Leczenie wypadania włosów oraz różnych odmian łysienia

Zabiegi mezoterapii igłowej są wykonywane manualnie, przy użyciu igieł, iniektorów albo za pomocą specjalnego pistoletu do mezoterapii. Zabieg polega na wykonywaniu szybkich i powierzchownych wkłuć z jednoczesnym wstrzyknięciem preparatu. Przed rozpoczęciem terapii można znieczulić skórę przy użyciem kremu EMLA. Głównym składnikiem do mezoterapii twarzy w celu rewitalizacji to kwas hialuronowy i kompleks odżywczy zawierający różne składniki aktywne takie jak, witaminy, aminokwasy, kwasy nukleinowe, sole mineralne itp. Zabiegi mezoterapii są bezpieczne, jednak czasami mogą wystąpić objawy niepożądane: ból podczas wstrzyknięć, rumień i obrzęk (reakcja na iniekcji), bardzo rzadko stany alergiczne, siniak i krwiaki.

Przeciwwskazania:

 • ciąża,
 • okres karmienia.
 • nadwrażliwość na składniki preparatu,                                                                  
 • infekcje bakteryjne i wirusowe,
 • poza tym z wielką ostrożnością powinno wykonywać się te zabiegi u osób przewlekle leczonych preparatami przeciwzakrzepowymi i aspiryną oraz u osób z chorobami ogólnoustrojowymi.

W naszej przychodni stosujemy najbezpieczniejsze, wysokiej jakości produkty, które indywidualnie dobiera dla Państwa lekarz. Restrykcyjna kontrola jakości surowców oraz procesów produkcyjnych na wszystkich etapach, daje w efekcie gwarancję BEZPIECZEŃSTWA, JAKOŚCI i SKUTECZNOŚCI

KWAS HIALURONOWY- to rodzina preparatów wypełniających oparta na kwasie hialuronowym naturalnej substancji występującej w naszej skórze, która pomaga w jej nawilżeniu i utrzymaniu objętości. Preparat wprowadzany jest przez lekarza dermatologa pod skórę w celu przywrócenia objętości i wygładzenia zmarszczek i fałd oraz poprawie wyglądu ust. Preparat ma postać żelu, który ma za zadanie wypełnić zmarszczki i zapewnić subtelny i naturalny wygląd.  Zabiegi wypełnienia  służą do usuwania zmarszczek, wygładzania skóry, zwiększania objętości ust.

Wskazania do zabiegu wypełnienia:

 • średnie zagłębienia (zmarszczki) skórne,
 • podkreślenie konturu ust,- powiększenie ust,
 • średnie głębokie i głębokie zmarszczki w kącikach ust oraz wokół oczu.

Przeciwwskazania:

 • epilepsja nie leczona,
 • pacjenci z nadwrażliwością na kwas hialuronowy,
 • pacjenci ze skłonnościami do wytwarzania blizn hipertroficznych,
 • kobiety w ciąży lub karmiące piersią,
 • pacjenci z nadwrażliwością na lidokainę
 • stany zapalne, zakaźne, alergiczne skóry
 • trądzik różowaty,
 • preparaty ten nie powinien być stosowany jednocześnie z leczeniem laserowym, głębokim peelingiem chemicznym lub dermabrazją.

  BOTOX - eliminuje zmarszczki twarzy, tzw. kurze łapki wokół oczu, zmarszczki palacza, bruzdy między brwiami, zmarszczki na czole. Ponadto można uzyskać efekt podniesienia opadających powiek czy uniesienia opadniętych kącików ust. W dermatologii botox stosuje się w leczeniu nadpotliwości stóp, dłoni i pach. Od 2002 roku botox stosowany jest do zabiegów w medycynie estetycznej. Do spłycenia zmarszczek wykorzystujemy toksynę botu linową typu A - jest bardzo bezpieczna, działa czasowo, a powtarzanie zabiegu ostrzy-kiwania nie skutkuje sumowaniem dawek przy kolejnych zabiegach. Zabieg z użyciem botoxu polega na wstrzyknięciu małych dawek preparatu w precyzyjnie wybrane miejsca twarzy. Zabieg z użyciem botoxu polega na wstrzyknięciu małych dawek preparatu w precyzyjnie wybrane miejsca twarzy. Zabieg redukuje aż do 80% zmarszczek, jest to zabieg tymczasowy i należy go powtarza, aby uzyskać uzyskać długotrwały efekt. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, trwa 15-20 minut, a efekt utrzymuje się 6-8 miesięcy. Wykonywany jest przez lekarza dermatologa i poprzedzony jest konsultacją lekarską Po zabiegu możemy wrócić do normalnej aktywności z wyłączeniem pochylenia głowy do 12 godzin po zabiegu.

 

Nasze wykwalifikowane pielęgniarki zapraszają codziennie w godzinach 8-18

Szczególnie polecamy pakiety badań w bardzo korzystnych cenach. Możesz zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych.

Dostępne pakiety:

- endokrynologiczny,

- małego dziecka,

- kobiety ciężarnej,

- 40-to latka,

- 40-to latki,

- po 60-tce,

- kardiologiczny,

 - nerkowy,

- badania okresowe,

- tarczycowy, 

- hormonalne. 

SEP-MED Sp. z o.o., ul. Hoża 19, 00-521 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st.
Warszawy, XII Wydział GospKrajowego Rejestru Sądowego, nr KRS 0000246638,
kapitał zakładowy 150 000 PLN.
Copyright © 2011 SEP-MED
Realizacja: NETKATA