Nasi specjaliści
Dr n.med. Maciej Koselak
CHIRURG NACZYNIOWY, PODOLOG
- chirurgia ogólna,
- podologia (choroby naczyń kończyn dolnych),
- korekta wad stopy, przepukliny, wrastające paznokcie.
lek. med. Joanna Witek
Diabetolog, endokrynolog
Jest autorem prac naukowych publikowanych w czasopismach polskich i zagranicznych. Doświadczenie zawodowe zdobywała m. in. w Klinice Diabetologii Szpitala Hotel Dieu w Paryżu oraz w Klinice Gastroenterologii i Chorób Przemiany Materii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie jest pracownikiem Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie oraz doktorantką w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie. Jest w trakcie specjalizacji z endokrynologii.
Posługuje się biegle językiem francuskim, angielskim i hiszpańskim.
Miejsca pracy:
Przychodnia SEP-MED; ul. Hoża 19; Warszawa; tel. 22-628-01-70;
dr n.med. Jarosław Malczyński
Urolog
- kamice infekcje dróg moczowych,
- przerost gruczołu krokowego
- USG nerek
- USG jąder
dr n. med Ałła Graban
Neurolog
Jestem w Warszawie od 1997 r. na warunkach stypendialnych miałam staż podyplomowy w Akademii Medycznej. W 1999 r. rozpoczęłam pracę w Istytucie Psychiatrii i Neurologii jako doktorantka. Po ukończeniu studiów doktoranckich i obronie doktoratu na temat „Hiperhomocysteinemia w zespolach otępiennych” w 2005 r. wykonuje obowiązki starszego asystenta w I Klinice Neurologicznej IpiN.
Moim zainteresowaniem naukowym są pacjenci z zespołami otępiennymi, udarami mózgu, miażdżycowymi i metabolicznymi zaburzeniami, które prowadzą do uszkodzenia układu nerwowego.
Aktualnie prowadzę pacjentów w ramach programówlekowych, również biorę udział w projektach naukowych.
Wykonanie blokady przykręgowej w zespołach bólowych spowodowanych dyskopatią jest moją pracą. Przywrócić pacjenta do pełnego funkcjonowania likwidując ból daje mi satysfakcję zawodową.
Najcenniejsze dla specjalisty neurologa jest stwierdzić lub wykluczyć objawy neurologiczne. Do uszkodzenia układu nerwowego przyczyniają się choroby sercowo-naczyniowe, metaboliczne (w tym spowodowane nieprawidłowym odżywianiem) lub genetyczne.
Na pewnym etapie zaburzenia w chorobach neurologicznych mogą być odwracalne, niektórym można zapobiegać z pewnymi trzeba nauczyć się żyć.
lek. Michał Rząd
Pneumolog
lek. Andrzej Baranowski
w trakcie specjalizacji z chorób wewnętrznych w klinice gastroenterologii
dr n. med. Grażyna Głowacka
Medycyna pracy
Specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog, lekarz medycyny pracy. Posiadam uprawnienia do badań kierowców oraz osób narażonych na promieniowanie jonizujące.
lek. Vladyslav Levadnyi
Internista
lek. Jordi Gras Ozimek
Internista
Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Aktualnie w trakcie specjalizacji z Endokrynologii w Zakładzie Medycyny Nuklearnej i Endokrynologii Onkologicznej w Narodowym Instytucie Onkologii w Gliwicach, gdzie na co dzień zajmuje się chorobami układu wydzielania wewnętrznego. Zainteresowania obejmują w szczególności choroby tarczycy. Nieustannie poszerza swoją wiedzę, aktywnie uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Ponadto miał okazję studiować przez 2 lata w rodzinnej Hiszpanii, co stanowiło ważny etap w jego edukacyjnej ścieżce. Członek Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego i Polskiego Towarzystwa Leczenia Otyłości.
Oferuję wizyty w języku polskim, hiszpańskim oraz angielskim .
lek. Magda Kałuza
Internista, badania USG
USG jamy brzusznej i przestrzeni zaotrzewnowej, tarczycy i przytarczyc, ślinianek, nerek, moczowodów, pęcherza moczowego, węzłów chłonnych