Ul. Hoża 19, 00-521 Warszawa

sepmed warszawa niepubliczny zaklad opieki zdrowotnej Medycyna Holistyczna

Medycyna Holistyczna

Dodano 06/12/2016

„ Błędem jest chęć wyleczenia ciała, jeśli nie zwraca się uwagi na chorą duszę" – cytat z dyplomu Pani doktor, który wręczony został przy odbieraniu Nagrody Rektora na zakończenie studiów. Cytat ten stał się mottem życiowym Pani doktor i w tym kierunku rozpoczęła swoją pracę.

Serdecznie zapraszamy na konsultacje u Pani dr Sylwii Łuczyńskiej, zajmującej się medycyną alternatywną, holistyczną.

Pani doktor przełamuje stereotypowe myślenie na temat choroby, pokazuje, jak dzięki głębokiemu poznaniu samych siebie możemy odzyskać i zachować pełne zdrowie psychiczne i fizyczne.

Zwykle chorobę traktujemy jako pech, czy nieszczęście, wydaje nam się, że jest to przypadek i zrządzenie losu. Walczymy z nią, zażywamy lekarstwa i szukamy przeróżnej pomocy medycznej.

Pani doktor proponuje nową metodę leczenia. Wskazuje na to, że choroba jest tylko sygnałem, wysyłanym przez naszą świadomość/podświadomość do ciała. Choroba ma służyć po to, by nas wyleczyć. Jest reakcją psycho/biologiczną na wydarzenie, z którym nie potrafimy sobie poradzić emocjonalnie. Choroby powstają na skutek negatywnej energii, emocji i konfliktów psychologicznych, które są w naszym życiu obecne. Negatywna energia w końcu kumuluje się w ciele i skutkiem jest pojawienie się choroby. Choroba wskazuje, że „czegoś nam do zdrowia brakuje”. Jest skutkiem krytykowania siebie i innych, narzekania, braku miłości i samoakceptacji a także życiu w strachu i lęku i stresie. Często następuje też po traumatycznym wydarzeniu, ma związek z naszą przeszłością, z kumulacją różnych emocji, m.in. poczucia winy , nieprzeżycia straty, poczucia bycia gorszy.. W końcu nasz organizm reaguje na takie emocje chorobą, która stanowi dla nas sygnał, aby coś zmienić w swoim życiu. Każdy z nas choruję inaczej, dlatego tak ważne jest integralne holistyczne podejście.

Pani doktor proponuje nową metodę -odczytanie kodu choroby. Metodę, która polega na dotarciu do przyczyn psychologicznych i emocjonalnych, które tą chorobę wywołały. Docierając do przyczyny i rozpoznając ją możemy zmienić nieprawidłowe wzorce myślowe, które do niej doprowadziły.

Uzmysłowienie sobie istniejących w naszej podświadomości wspomnień i odczuć, a także konfliktu jaki powstał w naszym życiu, pozwoli nam podjąć próbę uporania się z nimi i powrócić do zdrowia.

Zapraszamy do przeczytania artykułu na temat chorób- na blogu Pani doktor www.lekarkanaturalna.pl ( zapisując się na newsletter i będąc na „bieżąco” dostaniecie państwo bezpłatne opracowanie na temat różnych form leczenia, wystarczy kliknąć „ pobierz bezpłatne opracowanie”) zapraszamy również na stronę na facebooku https://www.facebook.com/LekarkaNaturalna/ oraz do gabinetu na konsultację w naszej przychodni SEP-MED.

Opinie pacjentów :

Alicja : Pani doktor posiada ogromną wiedzę dotyczącą zasad funkcjonowania ludzkiego umysłu oraz wpływu psychiki na zdrowie człowieka. Dzięki Pani doktor uświadomiłam sobie przyczynę moich wieloletnich dolegliwości, a intensywna współpraca zaowocowała odstawieniem hormonów tarczycy oraz pozbyciem się problemów z nadmiernym wypadaniem włosów. Ponadto zaczęłam wreszcie cieszyć się życiem i odzyskałam nad nim kontrolę. Polecam konsultację wszystkim, którzy chcą usunąć przyczyny swoich dolegliwości, zamiast leczyć choroby objawowo.

Ania : „ Pani doktor jest niezwykle uważną osobą, słucha co się mówi i wszystko dokładnie analizuje. Jest przy tym bardzo ciepła i radosna, człowiek czuje się otoczony „opieką”. Już w trakcie pierwszej rozmowy pani doktor rozpoznała właściwą przyczynę mojej niedoczynności tarczycy i wypadających włosów. Po 6tygodniach pracy nad sobą przeciwciała zniknęły a ja mogłam znów cieszyć się życiem i porzucić wszystkie uciążliwe diety. Już po pierwszym spotkaniu czułam się dużo lepiej. Nie umiem wyrazić swojej wdzięczności za udzieloną pomoc. Jeszcze raz bardzo Pani dziękuję!”

Izabella: „ Do Pani doktor trafiłam już po wielu miesiącach walki z moim trądzikiem. Żadne leczenie nie przynosiło skutku, a stosowanie antybiotyków przez 6miesięcy było dla mnie czymś strasznym. Pani doktor bardzo trafnie interpretuje sytuacje i potrafi dotrzeć do wnętrza człowieka. Po nauczeniu się nowych wzorców myślowych, miłości i samoakceptacji moja skóra wreszcie jest gładka A przy okazji jestem zupełnie inną osobą, cieszę się życiem i zarażam tym innych ludzi. Pozdrawiam”.

Marek : „ Po długich zmaganiach z astmą oskrzelową, stosowaniu różnych diet, przez przypadek dostałem namiar do Pani doktor. Od razu umilimy się na rozmowę. Pani doktor zadała tylko kilka trafnych pytań i oniemiałem z wrażenia. Czytała ze mnie jak z nut. Dzisiaj czuję się wspaniale, nie stosuję żadnych leków i co najważniejsze mogę znów zjeść wszystko na co mam ochotę(dostałem zalecenia różnych diet i suplementów). Dziękuję za cierpliwość i poświęcony mi czas”.

Emilia: „ Moim problemem były zaburzenia jelitowe, miałam duże problemy z trawieniem, męczyła mnie zgaga i zespół jelita drażliwego. Jak już wcześniej wiedziałam, kryły się za tym pewne emocje i moje negatywne myślenie, nie byłam jednak sama sobie z tym wszystkim poradzić i potrzebowałam pomocy. Szczerze polecam wszystkim konsultacje a także wartościową pracę z Panią doktor”

Powiązane artykuły

sepmed warszawa niepubliczny zaklad opieki zdrowotnej Jak dbać o serce

Jak dbać o serce

Dla większość choroby serca wydają się odległe. Wydaj nam się,...